wstecz

strefa mieszkańca

strefa turysty

OCEANARIUM - oko w oko z rekinem takie spotkanie możesz przeżyć tylko w oceanarium! Zobaczysz ryby morskie i słodkowodne m.in niebezpieczne mureny, piranie, skrzydlice oraz kolorowe ryby z raf koralowych. Na powierzchni 3000 m2, 3 poziomy. 
Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań jest ono unikalne, nie tylko w skali regionu lecz i całego kraju. Specjalną atrakcją jest przejście przez 16 metrowy półtunel, 220 ton wody z okazami z najdalszych zakątków świata oraz najnowocześniejsze rozwiązania multimedialne.  Wykorzystanie projekcji laserowych, monitorów 4K oraz technologii wykrywania ruchu pogłębia wyjątkowe wrażenia które oferuje nasz obiekt. 
Co znajdziemy w oceanarium:
- półtunel ( poziom -1),
- paludarium i ryby egzotyczne,
- zbiornik dotykowy toch pool ( poziom 0)
- wystawa rekinów 1:1 i sala zabaw,
- sala multimedialna  (poziom +1),
- kawiarnia i sklepik
 
Czynne codziennie. 

Strona internetowa: www.oceanarium.com.pl
 
Adres: Bohaterów Warszawy 16b, Międzyzdroje
 
Tel. 512-755-809
 
W oceanarium zastosowane zostały najnowocześniejsze rozwiązania multimedialne. Dopasowane do najmłodszych oraz nieco dojrzalszych odbiorców. Ekrany dotykowe pozwolą zwiedzającym pogłębić wiedze w wybranych zakresach, a dzieciom umożliwią dodatkową zabawę z grami interaktywnymi. Wykorzystanie projekcji laserowych, monitoringów 4K oraz  technologii wykrywania ruchu pogłębia wyjątkowe wrażenia które oferuje obiekt. Niezapomniane przeżycia zapewnione.